דנטל מדיקל סנטר לוגו

שיקום הפה – Oral Rehabilitation

כיום ישנם כ-8000 רופאי שיניים בישראל, מתוכם כ-100 מומחים לשיקום הפה המהווים כאחוז וחצי בלבד מכלל הרופאים. זוהי ההתמחות המורכבת ביותר ברפואת שיניים. היא מוענקת כתעודה לאחר מבחני הסמכה וארבע שנות לימוד נוספות ע״י המועצה המדעית ומשרד הבריאות בישראל.

המומחה לשיקום הפה נחשב לסמכות הרפואית העליונה בכל הנוגע לעזרה בבחירת תכנית הטיפול הנכונה, כולל כל האלטרנטיבות הטיפוליות השונות וזאת כמובן – בהתאמה אישית וייעודית למטופל, על פי דרישותיו וצרכיו הרפואיים.

המומחה לשיקום הפה יודע לתת לאפשרויות הטיפול השונות, את הפרוגנוזה הנכונה שלהן (״אורך חיי השיקום״) , כאשר תפקידו הוא קודם כל להציל את השיניים הטבעיות ורק אחר-כך לעזור בבחירת טיפולים אלטרנטיביים, מרמת השן הבודדה ועד – להחלפת כל השיניים.

השתלות שיניים
במקרים שבהם אין אפשרות/לא כדאי, לטפל בשן קיימת  – אלטרנטיבה רפואית ראויה היא השתלה דנטלית  ומעליה שן מלאכותית חדשה (״כתר״). ההצלחה אינה מובטחת מראש. היא תלויה בהרבה גורמים רפואיים-מקצועיים, בניסיון הקליני, במיומנות המקצועית ובהיקף הידע של הרופא המטפל.
ההצלחה בהשתלות שיניים מתחלקת להצלחה/קליטה מיידית של השתל ו- חשוב אף יותר- ההצלחה ארוכת השנים של השתל והשיקום כולו. זהו אם כך טיפול רפואי מורכב , אשר נמצא מעבר ליכולות ההבנה והאבחון של המטופל ולכן, מומלץ ביותר להיוועץ ברופא מומחה , בטרם בוחרים את תכנית הטיפול והרופא המטפל.
התייעצות ראשונה ואף שרות ׳חוות דעת נוספת׳ בטרם טיפול – הוא שרות רפואי בסיסי, וחשוב!

אנחנו בקיסריה מדיקל סנטר מבצעים במרכז שלנו את כל שלבי הטיפול ותהליך השיקום:
משחזור שן בודדה ועד שיקום פה מלא – הכל תחת קורת גג אחת.
כל אלו – על ידי צוות הרופאים המיומן שלנו, בראשותם ובהנחייתם של המומחים שלנו בענפים הדנטליים השונים.
מכוון שאנו מבינים את חשיבות איכות השיקום הסופי , מאיכות חומרי הבסיס ועד רמת הייצור והגימור – גם מעבדת השיניים היא שלנו, תוך שליטה מלאה על כל שלבי הביצוע הטכני– אנו נעזרים במיטב טכנולוגיות העזר הקיימות כיום, כאשר אנחנו בוחנים את אפשרויות הטיפול הראויות.

ד"ר דורון בר חן

ד"ר דורון בר חן

ד"ר בר-חן, מומחה לשיקום הפה מטעם משרד הבריאות הישראלי בעל למעלה מ-23 שנות ניסיון בתחום, במהלכן ניהל מרפאות לשיקום הפה בישראל, גרמניה וסין. בנוסף, ד”ר בר-חן הינו חבר פעיל באיגוד שיקום הפה, מומחה להשתלות מטעם איגוד ההשתלות הגרמני והאירופאי, חבר פעיל בארגון "האסתטיקה של הפנים" האמריקאי (AFEE) ומכהן כיועץ רפואי בכיר במספר מרכזים רפואיים בינלאומיים.

ד”ר בר-חן הינו ממקימי מרפאת המומחים DMC המבצעת טיפולים לשיקום הפה, טיפולים אסתטיים ברפואת השיניים, הפה והלסת ובמטרה להגיע לתוצאות אליהן המטופלים שואפים.

ד"ר דורון בר חן
צריכים ייעוץ מקצועי ?
5/5
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

מאמרים מקצועיים מהבלוג שלנו:

שיקום שיניים קדמיות

השיניים הקדמיות שלנו הן הראשונות שבולטות בחיוך ובדיבור. הן הראשונות בתורן לנגוס במזון וגם אלו שמסייעות להגייה של אותיות וצלילים הדורשים חיכוך לשון (למשל האותיות

קרא עוד »

ציפוי ננו קרמי לשיניים

ציפוי ננו קרמי לשיניים הוא מעין ציפוי קומפוזיט, באמצעותו ניתן להלבין גוון צהבהב, ליישר עקמומיות קלה ולהשלים שן שבורה, כך שהתוצאה המתקבלת תהיה חיוך בריא

קרא עוד »

חזרה לחלק מסויים במאמר

תוכן עניינים

Dental Medical Center

מרכזי מומחים לרפואת שיניים

לוגו דנטל מדיקל סנטר
שיחת ייעוץ - ללא עלות
מלא/י את הפרטים בטופס, ונציגינו יחזרו אליך לשיחת ייעוץ בהקדם.