הסיפור שלנו - DMC

Dental Medical Center

22161.jpg

אודותינו - כללי

DMC – מרכז למצוינות דנטלית הוקם במטרה לטפל ולסייע בכל האספקטים של טיפולי שיניים הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית. בכל שנות פעילותינו ביצענו אלפי טיפולי שיניים, קלים ומסובכים כאחד עבור שלל לקוחותינו והתוצאות מדברות בעד עצמן.
מאז ומתמיד הובלנו במקצועיות ללא פשרות, קדמה טכנולוגית ואולי הדבר החשוב ביותר - טיפול אישי ומסור שהולך יד ביד עם האמונה שלנו בנפש בריאה בגוף בריא, לשם כך רתמנו את מיטב המומחים שביד אומן מקצועית מבצעים כל טיפול ברגישות אין קץ על מנת שתוכלו ליהנות מפה בריא וחיוך מושלם.

One Stop Shop - הכל במקום אחד

שלל טיפולי שיניים מגוונים מחכים לכם במרכזים שלנו למצוינות דנטלית. החל מסתימה קטנה, דרך טיפולים אסתטיים בהם הלבנת או יישור שיניים ועד טיפולים מורכבים יותר הקשורים לשיקום הפה כגון טיפולי שורש, שתלים דנטליים והרמת סינוס. נבחרת הרופאים שלנו מתמחה בכל סוגי טיפולי השיניים כך שאין צורך לתזז בין רופאים או לקבוע תורים במרכזים שונים – אצלנו תוכלו לבצע כל טיפול עבורכם או עבור בני משפחתכם 
והכל תחת קורת גג אחת!

5M6A0853-min.jpg

עומדים בקדמת הטכנולוגיה

לא עוד מקדחי מתכת וקירות אפורים, את אלה החלפנו במכשור הדנטלי הכי חדיש ומתקדם שקיים בענף טיפולי השיניים. תסמכו עלינו - לא חסכנו בשום הוצאה ולא דילגנו על אף מכשיר, מקטן ועד גדול. עכשיו אתם יכולים ליהנות מטיפולים בטכנולוגיית לייזר לחיטוי והלבנת שיניים, ולהיות רגועים בשעה שהרופא שלכם משתמש במיקרוסקופ ייעודי באמצעותו הטיפול נעשה באופן המדויק ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר.

נבחרת רופאים ומומחים - מנצחת!

עבורנו הם נבחרת החלומות - הרופאים שלנו הם הטובים ביותר בתחומם, כל אחת ואחת מהם עברו הכשרה ייעודית הכוללת שעות רבות של לימודים ותרגולים קליניים והם בעלי תעודת הסמכה כמומחים בשיקום הפה, והכל במטרה להיות הטופ של הטופ בתחום רפואת השיניים!

5M6A0127-min.jpg
5M6A0196.jpg

חוויית שירות יוצאת מן הכלל

אתם, המטופלים שלנו נמצאים במקום הראשון וחשוב לנו לתת לכם את הטוב ביותר. מרגע הזמנת התור ועד סיום הטיפול, אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה, בקשה או ייעוץ מקצועי. למעשה, אנחנו נתעקש לשאול אתכם שאלות כדי להכיר אתכם כמה שיותר טוב עוד בטרם הטיפול, כך שנוכל להעניק לכם את מלוא תשומת הלב לה אתם ראויים.

מיקום, זמינות ונגישות

זקוקים לטיפול שיניים? אולי חושבים על טיפול אסתטי קליל? אנחנו כאן עבורכם.
לנוחיותכם, שתי מרפאות DMC למצוינות דנטלית אחת בקיסריה ואחת בנתניה, במיקומים אטרקטיביים ונגישים.

מרכזי DMC בנתניה ובקיסריה ממקומים במיקומים מרכזיים ופועלים בימים ראשון עד שישי, בין השעות 09:00-19:00.

5M6A0198-min.jpg