מרפאת שיניים בנתניה

צאו לסיור וירטואלי יחיד במינו בתוך מרפאת השיניים שלנו בסניף נתניה!

חדרי הטיפולים הרפואיים הוקמו מתוך תכנון יכולת התנועה והתפקוד האופטימליים של כל אחד מאנשי הצוות ומשלבים בתוכם את מיטב הטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית ביותר בתחום בריאות השיניים וחלל הפה. את פינות ההמתנה ודלפקי הקבלה עיצבנו בסטנדרטים בלתי מתפשרים, על מנת לאפשר שהות נוחה, רגועה ונעימה ללא דופי. 

אתם מוזמנים להגיע אלינו להתרשמות ולקביעת התייעצות ראשונית בכל מרכז שתבחרו.

מרכז עיר ימים, נתניה
קניון עיר ימים, בני ברמן 2, נתניה

מרכזי הטיפול המקצועיים של DMC פרוסים בשני מיקומים שונים: קיסריה ונתניה. כל אחד ממרכזי הטיפול ערוך לביצוע כל סוגי הטיפולים הרפואיים והאסתטיים בתחום הדנטלי, על ידי צוות מקצועי מיומן ועתיר ניסיון. כל אחד מהמרכזים שלנו הוקם מתוך מוכוונות למתן שירותי פרימיום, בתחום שבו הזמינות, הרמה המקצועית וגם חוויית המטופלים חשובים מאין כמוהם להצלחת הטיפול ולבריאות האיתנה לאורך זמן.

כל אחד מהמרכזים של DMC כולל גם מעבדה פנימית המספקת שירות מידי למטופלים וללא צורך בהמתנה. 

 

כולם יודעים להמליץ. אבל מה לבדוק מעבר להמלצה?

במובנים רבים, שיניים לא בריאות הן מטרד אישי קשה. לא רק שהבעיה מלווה לעתים קרובות בחיוך לא מחמיא, אלא שהיא מחריפה בהדרגה ככל שתזנחו את הטיפול או תדחו אותו. וכאן המקום להדגיש כי רוב הזנחת השיניים נובעת מחשש מוגבר מרופא השיניים – עניין שכל מרפאת שיניים בנתניה נדרשת להתמודד עמו. אלא שבחירת רופא השיניים בדרך כלל מבוססת על הערכה אובייקטיבית של מקצועיות, עליה אפשר ללמוד, איך לא, מהמלצות קודמות. בני משפחה או חברים שכבר היו וניסו, טופלו והתרצו. אבל האם המכרים שלכם עברו בהכרח את הטיפול שאתם זקוקים לו? לא תמיד. וכך יוצא שבמקרים רבים, אנשים בוחרים מרפאת שיניים בנתניה על סמך טיפול שבוצע והם כלל לא זקוקים לו.

אם נוסיף לזה גם חרדה דנטלית משמעותית שייתכן והמרפאה לא מתמחה בטיפול בה, נקבל תהליך לא מספק או משביע רצון מבחינת המטופל. במקרים הללו ייתכן והתוצאה לא תהיה כמצופה כך שבכל מקרה יהיה צורך לבדוק מרפאות נוספות. האם לא כדאי מלכתחילה ללכת על בטוח?

מרפאת שיניים בנתניה עם מגוון טיפולים אפשריים

כל מרפאה בנתניה ובכלל, מציעה למטופליה כמה סוגים אפשריים של טיפולים, אך לא כל מרפאה תוכל להציע את כלל טיפולי השיניים הקיימים. מדוע בעצם? הסיבה לכך נעוצה בהתמחות הספציפית של רופא השיניים. למעשה, רפואת שיניים היא שם כולל להתמחות המקפלת בתוכה תתי התמחויות שונות, כך שהרופא המטפל בכם הוסמך לאחד מהם ובהתאמה מעניק שירותים רפואיים רלוונטיים.
היכן הבעיה? כאשר המרפאה מתמחה למשל בטיפולי יישור שיניים, אך בטרם תיישרו אותן, תצטרכו לדאוג להשתלת שן חסרה בפה. במקרה כזה, הרפואה האורתודנטית לא תספיק ויידרש לכם רופא ממרפאה אחרת שיבצע תחילה את ההשתלה וילווה את תהליך השיקום שלה.
לעומת זאת, כאשר בוחרים מרפאה שכוללת צוות מומחים גדול, עם כמה תתי התמחויות, ניתן לקבל מספר שירותים מקבילים בהתאם לצורך. מרפאות אלה לרוב כוללות גם ביצוע טיפולים מורכבים בשיקום הפה, בהם מיושם תהליך שלם המורכב מסדרת טיפולים מותאמת אישית. באופן הזה, יכול המטופל להגיע למרפאה כשמצב השיניים שלו לקוי מאוד ולסיים את הטיפולים כשחיוך צחור ומושלם בפיו.

דנטל מדיקל סנטר – מרפאת השיניים שלכם בנתניה

מרפאת DMC למצוינות דנטלית מעמידה לרשותכם מפרט טיפולי שיניים עשיר בסטנדרט הגבוה ביותר. צוות המרפאה מורכב ממומחים בתחומי שיקום הפה, השתלות דנטליות, רפואת שיניים אסתטית ועוד, לרבות התמחות ייחודית בטיפול בסובלים מחרדה דנטלית.
המרפאה שלנו כוללת גם מעבדה פרטית לשירות לקוחותינו בלבד, המקצרת את זמני הטיפולים. לרשותכם העמדנו את הטכנולוגיה הייעודית המתקדמת ביותר ברפואה הדנטלית, המאפשרת לנו להחזיר לכם את החיוך ולהקנות לכם בריאות טובה ואיכות חיים מלאה.

בהחלט. המרפאה שלנו ממתינה לכל מטופל ומטופלת שמעוניינים ברפואה מתקדמת בידי צוות רופאים מיומן, ללא קשר למקום המגורים. 

לרשותכם מפרט טיפולים עשיר הכולל השתלות דנטליות, תהליכים לשיקום הפה, ציפוי חרסינה, הלבנת שיניים, טיפולי שורש והרמת סינוס, יישור שיניים שקוף (אינוויזליין), טיפולי שיניים בלייזר, כירורגיה בשיטת זעיר-פולשני ועוד.

מרפאת דנטל מדיקל סנטר בנתניה מהווה קליניקה דנטלית מקצועית ביותר, הכוללת מגוון רחב של טיפולים – כולם מבוצעים תוך שימוש בטכנולוגיה והמכשור המתקדמים ביותר בענף הדנטלי. חווית הטיפול אצלנו מהטובות ביותר, הודות לגישת השירות, המעבדה הפרטית והתאמת המרפאה למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית.

במפגש ראשוני ובלתי מחייב במרפאה שלנו, תוכלו לשוחח עם רופא השיניים ולקבל ממנו הערכה רפואית מקדימה וחלופות טיפוליות. הרופא והצוות שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ומעמידים לרשותכם את כל המידע מבעוד מועד, מבלי לבצע דבר שלא החלטתם לגביו מבעוד מועד. 

 

Dental Medical Center

מרכזי מומחים לרפואת שיניים

לוגו דנטל מדיקל סנטר
שיחת ייעוץ - ללא עלות
מלא/י את הפרטים בטופס, ונציגינו יחזרו אליך לשיחת ייעוץ בהקדם.
לקביעת תור לייעוץ