מעבדת שיניים

כחלק מהשאיפה למצויינות, הנהלת DMC מציעה שירותי מעבדת שיניים מלאים IN-HOUSE בכל אחד מסניפייה, ובכך מעניקה יתרון עצום ונוחות מקסימלית ללקוחות המרפאה ע"י קיצור מהותי בזמני ההמתנה, החל מצילום פנורמי, ועד ייצור ותחזוק כל סוגי השתלים במקום!

מעבדות השיניים של דנטל מדיקל סנטר מעניקות שירותים פרטיים למטופלים ללא תלות במעבדות חוץ. מעבדות השיניים בעלות יכולת ייצור במקום של כתרי זירקוניה וציפויי חרסינה. בנוסף, המעבדה מעניקה שירותי תחזוקה ותיקון גם לטיפולי שיקום הכוללים גשרים ותותבות.
בכל אחת מן המרפאות ישנו טכנאי בעל תעודת "טכנאי ברמת אומן" שהיא הדרגה הגבוהה ביותר בקרב טכנאי השיניים.

שירותי צילום רנטגניים

מכירים את התרחיש הבא? אתם סובלים מבעיה בפה ומגיעים למרפאת שיניים, אך כדי שהרופא ידע במה מדובר, הוא מייד שולח אתכם למעבדת צילום במיקום אחר לצורך התאמת הטיפול…מעייף נכון?

דנטל מדיקל סנטר מציעה למטופליה את כל שירותי הצילום להם ייזדקקו תחת קורת גג אחת, וחוסכת לכם סחבת וזמני המתנה מיותרים כבר בפגישת היעוץ!

אלו סוגי כתרים וציפויי שיניים אנו מייצרים במעבדות?

כתרי זירקוניה

כתרי זירקוניה עשויים מכיפת זירקוניה מצופה בחרסינה, או משילוב של חלקיקי זירקוניה וחרסינה. העמידות הגבוהה של הזירקוניה לצד האסתטיקה הטבעית של החרסינה יוצרים שילוב מנצח שתופס פופולריות רבה. 

אז איך נולד כתר זירקוניה?

תכנון ובניית כתרי זירקוניה היא אומנות מדוייקת שמתבצעת בשני שלבים עיקריים.

השלב הראשון מתחיל בחדר הטיפולים, שם מתבצעת סריקה אינטר-אוראלית ע"י סורק טכנולוגי מתקדם. המערכת סורקת את מבנה הפה בטכנולוגיית תלת מימד המאפשרת לנו להתאים כתרי זירקוניה בדיוק מירבי עבור כל מטופל ולמנוע מצבים של חוסר איזון במנשך.

בשלב השני, המערכת המתקדמת מעבדת את התמונה באופן אוטומטי ומאפשרת עיצוב מיידי של הכתר על ידי טכנאי מוסמך.

לאחר מכן, התכנון עובר לביצוע באופן דיגיטלי למחרטה מתקדמת החורטת בלוק אינדיבידואלי בהתאם למידות הכתר שתוכנן על ידי המערכת והטכנאי. פעולת המחרטה אורכת כחצי שעה ולאחריה הכתר עובר לעיבוד אצל טכנאי שיניים, להתאמת הצבע לגוון השיניים של המטופל ולליטושים אחרונים.

ובסיום? מתקבל כתר זירקוניה מחומר איכותי, העשוי בדיוק אופטימלי למיקומו המיועד בפה ובגוון אחיד לחיוך מושלם!

ציפויי חרסינה לשיניים - האיכותיים בעולם

הכירו את ציפויי החרסינה של דנטל מדיקל סנטר

ציפויי חרסינה ממוצבים גבוה בעולם ציפויי השיניים ונחשבים לאיכותיים ביותר בשוק. הם חזקים, עמידים, יוצרים שינוי אסתטי משמעותי והיכולת לעצב אותם בהתאם לרצונו של הלקוח הופכים אותם למוצר נחשק ביותר. 

אז איך נולד ציפוי חרסינה? באמצעות שלושה מפגשים קצרים שבסופם חיוך רחב וצחור!

כך התהליך עובד:

01

הפגישה הראשונה תתקיים עם רופא מומחה לאסתטיקה דנטלית ובמהלכה תחליטו יחד 

על קווים כלליים לצורת השן, גוון השן ושקיפותה. אחד מהיתרונות יוצאי הדופן שלנו הוא שהפגישה כולה מלווה על ידי טכנאי השיניים שעתיד לייצר בפועל את ציפויי החרסינה. 

בסוף הפגישה נייצר הדמיה של הלסת שלך שתהווה בסיס לעבודת הטכנאי המייצר את הציפויים הזמניים. ההדמיה עוזרת לטכנאי להבין את עובי הציפוי וצורתו, כמו גם לוודא שבסיום הטיפול יתקבל מנשך תקין.

02

בפגישה השניה הרופא ירכיב את הציפויים הזמניים על גבי השיניים שלך, ללא השחזה, במטרה לבחון את הצורה והגוון שנבחרו. יש לך תיקונים? אין בעיה! הטכנאי שלנו יבצע את כל התיקונים הנדרשים עד שנגיע לתוצאה המושלמת עבורך. בסיום הפגישה, נבצע הדבקה של הציפויים הזמניים וטכנאי השיניים יתחיל בתהליך ייצור ציפויי החרסינה הקבועים על פי התכנון והתיקונים שניתנו לציפויים הזמניים.

03
הגענו לפגישה השלישית והאחרונה, במהלכה נבצע הורדה של הציפויים הזמניים והרכבה של ציפוי החרסינה הקבועים.
מזל טוב, התחדשת בחיוך המושלם שתמיד שחלמת עליו!

מה עוד מבוצע במעבדה?

גשרים ותיקונים In-House

העולם הדנטלי מורכב ממספר פתרונות אפשריים לכל מקרה. לעיתים הפתרונות כוללים לא רק "כתר" אלא "גשר". גשר הוא למעשה מספר כתרים מחוברים, החל מצמד כתרים ועד גשר המלווה את כל הלסת. אנחנו כבר יודעים שטיפולי שיניים הם מערכת יחסים מתמשכת בין המטופל לרופא. למזלנו, בעזרת ד"ר דורון בר-חן מומחה לשיקום הפה, אנו תמיד מצליחים להגיע לפתרון הטוב ביותר והנכון ביותר עבור שלל המטופלים שלנו!

טיפולים שונים דורשים מכשור שונה, הגשרים שלנו למשל, מיוצרים במעבדות חוץ בעזרת טכנולוגיה מתקדמת המתבססת על סריקה אינטר-אוראלית, בדיוק כמו בהכנסת כתר בודד. כשהגשר מגיע ממעבדת החוץ עומדת לרשות הרופא מעבדת האינהאוס שלנו, ויחד עם טכנאי ייעודי, אנו מבצעים התאמות סופיות לקבלת דיוק מירבי, התאמה אישית והתקנת הגשר כבר בפגישה הראשונה ללא תקלות או עיכובים!

מעבדת שיניים - דנטל מדיקל סנטר

הכירו את הצוות שלנו

דניס - דנטל מדיקל סנטר

דניס - טכנאי ברמת אומן

דני, טכנאי בעל תעודת "טכנאי ברמת אומן" שהיא הדרגה הגבוהה ביותר בקרב טכנאי השיניים, מעניק שירותי מעבדה אסתטיים ורפואיים למרכזים הדנטליים שלנו למטופלי המרכזים בלבד.

צרו עמנו קשר עוד היום ונלווה גם אתכם במקצועיות כל הדרך אל החיוך המושלם!

ליצירת קשר עם דנטל מדיקל סנטר:

מרבית המטופלים ברפואת השיניים נדרשים לפצל בין הטיפול שבו יילקחו מידות או העדפות שונות ובין יישום הציפוי, הכתר, השתל או הגשר בפועל. העובדה שלרשותכם עומדת מרפאה פרטית כלקוחותינו בלבד, מונעת מכם את פיצול הטיפולים ומייצרת את התוצר הנדרש בו במקום. 

טכנאי אמן שפועל במעבדת השיניים זמין לייצור כל אלמנט שנועד ליישום על גבי השיניים, בהתאם לדרישות, המידות, המאפיינים והנתונים שניתנו לו מראש: כתרים להלבשה לאחר טיפול שורש, גשרים דנטליים המכילים שורת כתרים למצב של אובדן מספר שיניים בפה, יצירת עלי ציפוי לשיניים מהחומר הנבחר, גשרים שקופים ליישור שיניים ועוד.

כל בדיקות ההדמיה לרבות צילומי רנטגן ושימוש בתוכנות ממוחשבות לבניית תהליכים טיפוליים מתרחשות גם הן בתוך המעבדה. המכשור הטכנולוגי שלנו במרפאות דנטל מדיקל סנטר עשיר ומתקדם ולכן מאפשר לנו לבצע מגוון רחב של טיפולים דנטליים איכותיים.

בהחלט. אם התוצר הסופי כמו הכתר, הציפוי או הגשר אינם מתקבלים לשביעות רצון המטופל והרופא המטפל, הם יוחזרו למעבדה ויעברו תהליך עבודה מתאים מחדש, עד לקבלת התוצאה הרצויה. 

לוגו דנטל מדיקל סנטר
שיחת ייעוץ - ללא עלות
מלא/י את הפרטים בטופס, ונציגינו יחזרו אליך לשיחת ייעוץ בהקדם.
לקביעת תור לייעוץ