בריאות ולייף סטייל

זקוקים לשיקום הפה? אלו הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני שמתחילים

מאמר פופלרי | 4 דק' קריאה

5M6A0198.jpg

בימים בהם המבצעים, ההבטחות והטריקים השיווקיים הגיעו גם לתחומי רפואת השיניים – בדקנו עם ד"ר דורון בר חן, מומחה לשיקום הפה, השתלות שיניים ובוגר הדסה – על מה חשוב לשים דגש ואיך בוחרים מרפאה מתאימה, לפני שמתחילים בהליכים לשיקום הפה.

כולנו יודעים עד כמה חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת של השיניים, מעקב קבוע במרפאה וטיפולים בעת הצורך; אך לא מעט אנשים, עדיין סובלים מבעיות שיניים מורכבות כמו טיפולי שורש, ספיגת עצם, נשירת שיניים ועוד – בין אם בגלל חוסר הקפדה או בשל נטייה גנטית.  


לדברי ד"ר דורון בר חן, מומחה לשיקום הפה ולהשתלות שיניים, "לבעיות בשיניים יש השפעה משמעותית על מצב בריאותו של המטופל. ואם מזניחים אותן, התוצאה עלולה להיות לא רק כאבים קשים, אלא גם נזק בריאותי מתמשך. לכן, חשוב לבצע תהליכים מקיפים של שיקום הפה בשלב מוקדם ככל הניתן ולפנות לגורמים מקצועיים שישפרו את איכות החיים של המטופל".

כל שיטות השתלות השיניים, כולל טיפול השתלת שיניים ביום אחד.

5M6A9974-removebg-preview.png

ד"ר דורון בר חן

מניסיונו, טוען ד"ר בר חן, כי גם שתלים דנטליים אינם פתרון פלא. "כיום יודעים ש-40% מהשתלים נגועים במחלות חניכיים שונות, מה שמכונה 'המחלה המודרנית של רפואת השיניים'. כדי לצמצם את הסיכוי לכך, חשוב להקפיד על תחזוקה של השתל ולשוב למרפאה מדי שישה חודשים לביקורת, וכן להקפיד על הסרת אבנית באופן שוטף, על ידי שיננית".

בשני המרכזים הרפואיים של Dental Medical Centers, בעיר ימים שבנתניה ובקיסריה,

אנו מעניקים טיפולים מקיפים לשיקום חלל הפה, משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות – אך לא מסתמכים רק עליה. "השתלות דנטליות הן עניין שדורש מומחיות – ולכן חשוב שתהליך ההשתלה יתבצע רק על ידי רופא מומחה, ולא על ידי רופא שיניים כללי. ישנן גישות שונות להשתלות שיניים כיום ויש לבדוק היטב לכל מטופל ספציפית את התאמת הטיפול״, מדגיש ד"ר דורון, בר-חן.

 

במקרים מורכבים של שיקום פה חלקי או מלא, ראוי להתייעץ גם עם מומחה בטרם ההחלטה על הטיפול.

סטנדרט חדש של מרכזים דנטליים

כדי להפוך את התהליך ליעיל וקצר יותר, חשוב לשים לב שמקבלים מענה הוליסטי לכל התחומים של שיקום הפה תחת קורת גג אחת. אצלנו בונים את תוכנית הטיפולים בסנכרון בין כולם, והמטופלים לא צריכים לבזבז זמן וכסף על טרטור בין מרפאות שונות.

המרפאות של מדיקל סנטר כוללות גם מעבדת שיניים חדישה – גורם נוסף שמקצר את תהליך השיקום.

 

צוות המרפאה, הכולל רופאי שיניים ומומחים בתחומי הדנטליים השונים, מבטיח כי תוכנית הטיפולים נבנית בהתאמה מלאה לכל מטופל. "לא ייצא מפה לקוח שאינו שבע רצון ב-100% מהשירות שלנו. לשם כך, אנחנו מקפידים על ליווי אישי בתהליך, זמני המתנה קצרים במיוחד, וזמינות מלאה - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, במקרי חירום".

אין קיצורי דרך בתחום השיניים

השירות במרפאות שלנו כולל ייעוץ ראשוני וקבלת חוות דעת מומחה ללא התחייבות, כולל אפשרות לחוות דעת נוספת. במטרה להנגיש את הטיפולים לקהל רחב, אנו שומרים במרפאה על מחירים אטרקטיביים, וכן מציעים ללקוחות אפשרויות מימון מגוונות ותנאי תשלום נוחים.

בנוסף, במרפאות שלנו מלווים את הפציינט מול חברות הביטוח בכל תהליך הגשת המסמכים והצילומים הנדרשים על ידי חברת הביטוח. 

עם גמר הטיפולים, מקבלים הפציינטים אחריות מלאה – לשנים רבות.

מתעניינים בייעוץ ללא התחייבות לשיקום הפה במרפאות דנטל מדיקל סנטרס? השאירו פרטים:

 

אנו מתחייבים להצעת מחיר אטראקטיבית

הפניקס-480x213.png
1200px-Migdal_Logo.svg.png
Harel_Group_Logo.svg.png

*דנטל מדיקל סנטרס אינן מרפאות הסדר, אך אנו מלווים באופן צמוד את לקוחותינו בכל הנדרש עד לקבלת ההחזר מחברות הביטוח.