בריאות ולייף סטייל

חרדה מטיפול שיניים היא לא גזירה משמיים

יש לנו פיתרון עבורכם!

מאמר פופלרי | 4 דק' קריאה

5M6A0198.jpg

טיפול שיניים הוא לא תמיד עניין נעים, לא מעט אנשים סובלים מדנטופוביה – חרדה מטיפול שיניים.

החזון במרכזים הרפואיים שלנו הוא להעניק חווית טיפולית מתקנת ושונה ממה שהיה נהוג עד כה בתחום. זה מה שהוביל אותנו לבחירת מיקומים מיוחדים ומרגיעים של המרכזים. האחד על חוף הים, והשני – צופה אל גינות ירק, המשרה נינוחות ורוגע כבר מהרגע הראשון.

 

שש וחרדה מטיפולי שיניים גורמים לאנשים לדחות את תחילת הטיפול, דבר המוביל לטיפולים מורכבים ויקרים יותר. במרפאות שלנו מתמחים בטיפול באוכלוסייה הסובלת מחרדה דנטלית – כאשר המטרה  היא לעזור להם להפחית את רמת הלחץ והחשש. הניסיון הטיפולי הרחב שצברנו במהלך השנים עם מטופלים הסובלים מחרדה דנטלית לימד אותנו שגם את הטיפולים המורכבים ביותר, ניתן לבצע תוך מניעת סבל, חרדה וכאב ולאפשר למטופל לשמור על שגרת טיפולים תקינה.

אל תזניחו את שגרת הטיפולים:

המרכזים לטיפולי שיניים שלנו מציעים מגוון רחב של טיפולים.

השילוב בין הצוות הרפואי לטכנולוגיות המתקדמות והמעבדה המקומית מאפשר לנו להעניק למטופל את כל סוגי הטיפולים הדנטליים תחת קורת גג אחת ובמספר ביקורים מצומצם.

סוגי טיפולי השיניים המתבצעים אצלנו:

  • השתלות שיניים ושיקום הפה.

  • אסתטיקה דנטלית – הלבנת שיניים וציפויי שיניים.

  • יישור שיניים.

  • טיפולי שורש.

  • טיפולי משמרת – הסרת אבנית, שחזורי שיניים, תיקוני שיניים שבורות, כתרים.

אנו מציעים לכם חוויה מתקנת של טיפולי שיניים

5M6A9974-removebg-preview.png

השליטה נשארת בידי המטופל

המרכזים הרפואיים של Dental Medical Center, הממוקמים בקיסריה ובעיר ימים בנתניה, מושכים תושבים רבים מהסביבה – ובזכות ההתמחות המיוחדת שלהן בטיפול בחרדות דנטליות, מגיעים אליהם מטופלים מכל רחבי הארץ. "המוטו שלנו הוא פשוט – אף אחד לא צריך לסבול, גם לא בטיפול שיניים", מסביר ד"ר דורון, בר חן.

 

"הצוות המקצועי במרפאות מתמחה בטיפול בסובלים מחרדה, ויודע היטב כיצד לסייע להם – בטכניקות חדשניות ומגוונות. בנוסף, אנו שמים דגש על כך שהמטופל יקבל מידע מלא ויחוש שהשליטה נמצאת בידיים שלו – מניסיוננו, זה עוזר מאוד בהפחתת החרדה. בסוף הטיפול, כל המטופלים שלנו מדווחים על כך שהם לא זקוקים לטיפולי עזר״.

ד"ר דורון בר חן

מחירים אטראקטיביים ואחריות מלאה

השירות במרכזים הרפואיים שלנו, כולל ייעוץ ראשוני וקבלת חוות דעת מומחה ללא התחייבות. במטרה להנגיש את הטיפולים לקהל רחב, אנו שומרים במרפאה על מחירים אטרקטיביים, וכן מציעים ללקוחות אפשרויות מימון מגוונות. עם גמר הטיפולים, מקבלים הלקוחות אחריות מלאה ושירות מקצועי.

מתעניינים בייעוץ ללא התחייבות במרפאות דנטל מדיקל סנטרס? השאירו פרטים:

 

אנו מתחייבים להצעת מחיר אטראקטיבית

הפניקס-480x213.png
1200px-Migdal_Logo.svg.png
Harel_Group_Logo.svg.png

*דנטל מדיקל סנטרס אינן מרפאות הסדר, אך אנו מלווים באופן צמוד את לקוחותינו בכל הנדרש עד לקבלת ההחזר מחברות הביטוח.