שיקום הפה.png

יישור שיניים - Teeth Straightening

שיניים לא ישרות הן מכשול אסתטי שקשה מאוד לחיות איתו ולהתרגל אליו. הדבר פוגע בבטחון העצמי, ביכולת שלנו (וברצון…) לחייך באופן ספונטני וגורם לנו פעמים רבות להסתיר את הפה כשאנו מדברים או מחייכים. מלבד הפן האסתטי, שיניים הצומחות בכיוונים לא רצויים עשויים לסכן את בריאות השיניים של המטופל ולגרום לבעיות כירורגיות בהמשך, לקשיי אכילה ולעיסה, נשימה לא נכונה ועוד. מה ניתן לעשות? יישור שיניים

מכשור מתקדם – שיניים ישרות
אין סיבה לסבול. המכשור האורטודנטי המפותח והפתרונות הרפואיים המתקדמים, מאפשרים לכל מי שמעוניין בכך ליהנות ממראה שיניים ישר, אסתטי ובריא. באמצעות שימוש במכשור מתקדם המיועד לכל הגילאים, ניתן להגיע לתוצאות נהדרות ולשמור על המראה הרצוי לאורך זמן.

התהליך שעוברות השיניים במהלך הטיפול, הוא למעשה תזוזה מבוקרת, איטית ומדויקת של השיניים לכיוון הרצוי, עד להגעה לתוצאה האידיאלית. כדי להגיע לתוצאה הזו, משתמשים במכשור אורטודנטי הכולל אמצעי עזר כגון קשתות, קוביות, גומיות וקפיצים ועוד.

אפשרויות הטיפול
לתוצאה הטובה ביותר ניתן להגיע בשתי דרכים עיקריות: הראשונה היא על ידי הנחת “ריבועים” ישירות על השיניים, המחוברים ביניהם באמצעות חוט מתכת. זהו הגשר הסטנדרטי, ואת הסמכים המתכתיים ניתן להמיר בכאלה שקופים (בחירה המועדפת על פי רוב על ידי מבוגרים), למראה אסתטי יותר ונראה פחות. הדרך השניה היא על ידי יישור שיניים בלתי נראה – לכך קיימות מספר שיטות, ביניהן שימוש בקשתיות שקופות בלתי נראות, סמכים פנימיים או סמכים קרמיים (בצבע שקוף או בצבע השן), והן מועדפות על ידי מבוגרים למראה אסתטי יותר של הגשר.

עיתוי הטיפול
עיתוי הטיפול תלוי במידה רבה בזמן בהבנת מהות הבעיה ובאבחנה המוקדמת על ידי ההורים / המטופל הבוגר. גם ילדים קטנים יכולים ליישר את שיניהם, לא יאוחר מגיל 7-8. בגיל ההתבגרות, בדרך כלל יבוצעו הטיפולים לאחר בקיעת כל שיני החלב. בגיל בוגר, הקשיים העלולים להתעורר קשורים בכתרים, שיניים חסרות, שתלים או בעיות חניכיים.

אורח החיים בזמן הטיפול
ברגע שמתרגלים להתקן בפה– קשה לדמיין כיצד נראנו קודם הטיפול וכיצד הרגשנו, לא נוח עם החיוך שלנו. הטיפול בכלולתו לא אמור לכאוב, וכל אי נוחות העלולה להופיע בזמן הטיפולים חולפת לאחר מספר שעות.
יש להקפיד ביתר על שמירת היגיינה וכמובן לעבור טיפול שיננית אפילו מספר פעמים בזמן הטיפול האורתודונטי.

Frequently asked questions

#demo.question.question1#


#demo.question.question1.answer1#
#demo.question.question2#


#demo.question.question2.answer1#

  1. #demo.question.question2.answer2#
  2. #demo.question.question2.answer3#
  3. #demo.question.question2.answer4#
  4. #demo.question.question2.answer5#
#demo.question.question3#


#demo.question.question3.answer0#

  1. #demo.question.question3.answer1#
  2. #demo.question.question3.answer2#
  3. #demo.question.question3.answer3#
  4. #demo.question.question3.answer4#
  5. #demo.question.question3.answer5#
#demo.question.question4#


#demo.question.question4.answer1#