טיפול בהתערבות מזערית – Minimal Intervention

תוכן עניינים

מניעת מחלות והטיפול בהן בשלבים הראשוניים, הינה דרך הרבה יותר פשוטה ויעילה מטיפול באותם מצבים רפואיים בשלבים מתקדמים. לפיכך, השאיפה להחליף דרכי טיפול אגרסיביות בחלופות עדינות יותר הינה סימן ההיכר של הרפואה המודרנית.

ההתקדמות הטכנולוגית בעשורים האחרונים איפשרה לנו יכולת חסרת תקדים להתמודד עם המחלות של המשנן. על ידי טיפולים ממוקדים ללא צורך בפגיעה היקפית ומיותרת בחומר השן הבריא.

במרפאתנו, אנו מפעילים מגוון רחב של שיטות ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים. שמטרתם למקד את ההתערבות הרפואית אך ורק לאזור הנגוע.

עקרונות רפואת השיניים השמרנית

בדיקה ואבחנה – הדרך, למציאת הפתרון הנכון מתחילה בראיון מקיף ובדיקה מדוקדקת.
אנו מאמינים בשקלול של אישיות המתרפא ביחד אם מצבו הבריאותי הכללי והדנטלי ומציעים את החלופות התורמות לבריאות ארוכת טווח של המשנן, בצורת ההתערבות המזערית ביותר שניתן.
לא אחת קיבלנו מהמתרפאים שלנו משוב שדרך הטיפול שהצענו להם פשוטה וממוקדת הרבה יותר מהצעות קודמות שקיבלו.


בנוסף עומדים לשרותינו אמצעי הדמיה מתקדמים כגון מכשיר CT המאפשר יצירת תמונה תלת מיימדית ומדויקת ביותר של כל אזור בחלל הפה.


אמצעי הגדלה– רפואת שיניים מודרנית מחייבת לעיתים הבחנה בפרטים, שהם מעבר ליכולת של העין האנושית.

צוות הרופאים שלנו משתמש במגוון אמצעי הגדלה שונים, לרבות מיקרוסקופ טיפולי המאפשר לראות עצמים שהם קטנים עד פי 20 ממה שהעין האנושית מסוגלת לראות!


לייזר דנטלי- טכנולוגיית הלייזר הדנטאלי נמצאת בחזית של מגמת ההתערבות המזערית בעולם רפואת השיניים.


הלייזר מסוגל להבדיל בין האזור העששתי (האזור של החור) לחומר השן הבריא (שלא הושפע מהמחלה) ועל ידי כך למנוע הסרה מיותרת של חומר שן.
כמו כן, הלייזר מייצר חיטוי של האזור על ידי השמדת חיידקים בעומק השן.
גם בתחום ניתוחי החניכיים קרן הלייזר מאפשרת לבצע ניתוחים זעירים ללא דימום, ללא תפרים ותופעות לוואי נדירות.
לסיכום: השליחות שלנו היא לבצע טיפולים שמרניים ככל הניתן, החל ברמת תוכנית הטיפול הכוללת של המשנן ועד לרמה המיקרוסקופית בזירת השן הבודדת.
כל זאת תוך כדי שמירה על האסתטיקה והתפקוד לאורך זמן.

Picture of ד"ר דורון בר חן

ד"ר דורון בר חן

ד"ר בר-חן, מומחה לשיקום הפה מטעם משרד הבריאות הישראלי בעל למעלה מ-23 שנות ניסיון בתחום, במהלכן ניהל מרפאות לשיקום הפה בישראל, גרמניה וסין. בנוסף, ד”ר בר-חן הינו חבר פעיל באיגוד שיקום הפה, מומחה להשתלות מטעם איגוד ההשתלות הגרמני והאירופאי, חבר פעיל בארגון "האסתטיקה של הפנים" האמריקאי (AFEE) ומכהן כיועץ רפואי בכיר במספר מרכזים רפואיים בינלאומיים.

ד”ר בר-חן הינו ממקימי מרפאת המומחים DMC המבצעת טיפולים לשיקום הפה, טיפולים אסתטיים ברפואת השיניים, הפה והלסת ובמטרה להגיע לתוצאות אליהן המטופלים שואפים.

ד"ר דורון בר חן
צריכים ייעוץ מקצועי?
5/5
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

מאמרים מקצועיים מהבלוג שלנו:

חזרה לחלק מסויים במאמר

Dental Medical Center

מרכזי מומחים לרפואת שיניים

לקביעת תור לייעוץ
לוגו דנטל מדיקל סנטר
שיחת ייעוץ - ללא עלות
מלא/י את הפרטים בטופס, ונציגינו יחזרו אליך לשיחת ייעוץ בהקדם.