דנטל מדיקל סנטר לוגו

אסתטיקה דנטלית – Dental Aesthetics

בתהליך פשוט, נוח ומהיר – מגיעים לחיוך שתמיד רצית.

חיוך יפה , שיניים לבנות- הם היום חלק בלתי נפרד מדרך החיים המודרנית שלנו. חיוך יפה הוא כיום חלק בלתי נפרד מאסתטיקה ומראה בריא וצעיר של הפנים שלנו. אבחון נכון וטיפול שיניים מקצועי-ייעודי, יורידו שנים ממראה הפנים. כיום ברשותו של רופא השיניים מגוון חומרים, טכנולוגיות וטכניקות טיפול חדישות המשמשות בידיים מקצועיות ״ככלים ביד אומן״ , אשר ישפרו ויחדשו את מראה הפה הבריא.

בעבר נהגנו לומר שכל טיפול שיניים צריך להיות אסתטי. למרות שזו אמירה נכונה תמיד, כל טיפול שיניים, גם סתימה פשוטה- חייבים שיהיו אסתטיים. כיום – תחום האסתטיקה ברפואת שיניים  מורכב מאוד, מלא בחומרים ושיטות טיפול המתחדשות לעיתים קרובות.
הדור החדש של חומרי השחזור האסתטיים וטכנולוגיות הטיפול העדכניות-פותחים עולם חדש של אפשרויות טיפול.
רופא השיניים המקצועי בתחום  יידע לענות ולעזור בבחירת החומרים ושיטות הטיפול המתאימות לכל מטופל.
כמו בכל תחום אחר ברפואה – גם בתחום האסתטיקה הדנטלית, אין שיטה אחת גורפת אשר מתאימה לכולם.

ציפויי קומפוזיט
בעידן המודרני שבו אנו חיים, יש ברשותו של רופא השיניים מגוון חומרים, טכנולוגיות וטכניקות טיפול חדישות המשמשות כ”כלים ביד האומן” אשר יפסלו את החיוך וישפרו את מראהו (אסתטיקה דנטלית). במצבים בהם השיניים שבורות, שחוקות או בעלות רווחים וגדלים בעייתיים ניתן לצפות אותן בציפוי חרסינה.

אסתטיקה דנטלית – Dental Aesthetics
אסתטיקה דנטלית – Dental Aesthetics

ציפויי חרסינה
ציפויי חרסינה הם עלים דקיקים מאוד מחרסינה, בעלי צבע שונה ודרגת שקיפות שונה. איתם ניתן לעטוף את השן ולעצב אותה כרצוננו, כך שתיראה בדומה מאוד לשן טבעית. ציפויים אלו מאוד חזקים ואינם מאבדים את צבעם כך שאפשר לעצב את השן ולקבל תוצאה של שיניים לבנות ויפות. השלב הראשון הוא בחירת הציפויים הנכונים למטופל. בפגישת הייעוץ עם המטופל מכינים תכנית טיפול שתואמת את רצונותיו. כלומר- בוחרים את המראה/צורה של השן ומה יהיה צבעה. הדור החדש של החומרים שאיתם אנו עובדים מאפשר את ביצוע הטיפול במרפאה עצמה, בזמן קצר יחסית ובעלות לא יקרה. לכן ניתן להגיע לתוצאות מצוינות המעניקות יופי וחוזק בדומה לשן טבעית.

מילואה (אונליי/אינליי)
חלופה טכנולוגית פורצת דרך, עבור שיניים עם הרס כותרתי נרחב. שחזור כותרתי מחומר קרמי מחוזק, עמיד בשחיקה, בעל תכונות אופטיות נעלות אשר מהווה חלופה לטיפול המסורתי שכלל טיפול שורש יתד וכתר.
יתרונות המילואים כוללים: שימור חיות השן, הימנעות מטיפול שורש, הימנעות מהסרת חומר שן, שלא לצורך לשם השחזת כותרת השן לכתר המילואה. תשלים את כותרת השן הקלינית ותיטמע בצורה אסתטית מושלמת במבנה השן וכן תשמור על שרידותה של השן לאורך שנים.

עיצוב חיוך דיגיטלי ואנאלוגי
עיצוב חיוך דיגיטאלי מתבצע טרום טיפול בשלב תכנון החיוך.
בעזרת תמונות ותוכנות הדמיה ממוחשבות, ניתן לעצב בשיתוף עם המטופל את חיוכו העתידי. עיצוב זה מועתק להדמיה בפה המטופל, עוד לפני תחילת הטיפול על מנת להקנות דיוק מרבי לתוצאות המצופות.

invisalign – יישור שיניים בלתי נראה ונשלף
שיטה אמריקאית מהפכנית ליישור שיניים בעזרת סידרה של קשתיות שקופות, הניתנות להסרה בכל עת.  הקשתיות מיוצרות ומותאמות אישית לכל מטופל וצרכיו האישיים. שלב התכנון, טרום טיפול, נעשה בעזרת תכנית טיפול וירטואלית – ClinCheck- המציגה את תהליך תזוזת השיניים עד למנחן הסופי. הדרך היעילה, הנוחה והאסתטית ליישור שיניים.

לפני ואחרי - אסתטיקה דנטלית
Picture of ד"ר דורון בר חן

ד"ר דורון בר חן

ד"ר בר-חן, מומחה לשיקום הפה מטעם משרד הבריאות הישראלי בעל למעלה מ-23 שנות ניסיון בתחום, במהלכן ניהל מרפאות לשיקום הפה בישראל, גרמניה וסין. בנוסף, ד”ר בר-חן הינו חבר פעיל באיגוד שיקום הפה, מומחה להשתלות מטעם איגוד ההשתלות הגרמני והאירופאי, חבר פעיל בארגון "האסתטיקה של הפנים" האמריקאי (AFEE) ומכהן כיועץ רפואי בכיר במספר מרכזים רפואיים בינלאומיים.

ד”ר בר-חן הינו ממקימי מרפאת המומחים DMC המבצעת טיפולים לשיקום הפה, טיפולים אסתטיים ברפואת השיניים, הפה והלסת ובמטרה להגיע לתוצאות אליהן המטופלים שואפים.

ד"ר דורון בר חן
צריכים ייעוץ מקצועי?
5/5
מלאו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

מאמרים מקצועיים מהבלוג שלנו:

חזרה לחלק מסויים במאמר

Dental Medical Center

מרכזי מומחים לרפואת שיניים

לוגו דנטל מדיקל סנטר
שיחת ייעוץ - ללא עלות
מלא/י את הפרטים בטופס, ונציגינו יחזרו אליך לשיחת ייעוץ בהקדם.
לקביעת תור לייעוץ